بلیط هواپیما کرمان به کیش

بلیط هواپیما کرمان به کیش

 

در زمان نگارش این مقاله پرواز کرمان به کیش سه شنبه و جمعه هر هفته در حال انجام میباشد . پرواز های کرمان به کیش توسط ایرلاین ماهان و هواپیما کیش ایر انجام میگردد . برای خرید بلیط ارزان کرمان به کیش شبکه های اجتماعی کیش زوم را دنبال کنید تا از آفر های لحظه آخری بلیط هواپیما کرمان به کیش مطلع شوید . کیش زوم در تلاش است که ارزانترین نرخ بلیط هواپیما کرمان به کیش را به کاربران خود ارئه دهد در این مقاله سعی داریم اطلاعات مختصری در رابطه با بلیط هواپیما کرمان  به کیش در اختیار شما عزیزان قرار دهیم که خرید بهتری داشته باشید .

 

بلیط هواپیما کرمان به کیش

 

6 نکته در خرید بلیط هواپیما کرمان به کیش که حتما باید بدانید :

 

 

1: اگر قیمت پرواز کرمان به کیش اکونومی با پرواز کرمان به کیش سیستمی تفاوت ندارد حتما پرواز سیستمی خرید کنید . در پرواز های سیستمی علاوه بر شرایط استرداد بهتر در صورت عدم استفاده از پرواز  30 الی 60 درصد مبلغ پرداختی استرداد میگردد .

 

2 : اگر کودک همراه دارید و پرواز کرمان به کیش اکونومی و سیستمی تفاوت قیمت چندانی ندارد پرواز سیستمی خریداری کنید پرواز های سیستمی نرخ کودک دارند ولی پرواز های اکونومی و چارتر نرخ کودک ندارند .

 

3 : اگر نوع هواپیما برای شما مهمه از قسمت قوانین هر بلیط نوع هواپیما را مشاهده کنید . نوع هواپیما این مسیر بوئینگ و ایرباس میباشد .معمولا هواپیما ماهان پرواز کرمان به کیش از سایر پرواز های این مسیر بهتر است .

 

4 : در پرواز های سیستمی کرمان به کیش امکان تغیر نام وجود ندارند. ودر صورت خرید اشتباه بلیط هواپیما کرمان به کیش باید با درصد جریمه ایرلاین کنسل کنید و مجدد خرید انجام دهید.

 

5 : قیمت بلیط هواپیما کرمان به کیش نوسان قیمتی زیادی دارد . معمولا قیمت بلیط هواپیما این مسیر از 500 هزار تومان الی 700 هزار تومان در نوسان است .

 

6 : اگر حیوان خانگی دارید حتما قبل از خرید بلیط هواپیما کرمان به کیش با ایرلاین مورد نظر تماس بگیرید و چنانچه حمل حیوان خانگی دارند خرید انجام دهید . شماره تماس فرودگاه کیش :

07644443300

 

بلیط هواپیما کیش به بندرعباس

 

 

 

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما کرمان به کیش

 

 

مدت زمان پرواز کرمان به کیش چقدر است ؟

 

مدت زمان پرواز کرمان به تهران 1 ساعت 20 دقیقه است . که با توجه به نوع هواپیما و شرایط آب و هوایی ممکن است تغیر کند .

 

 

بهترین ایرلاین پرواز کرمان به کیش کدام ایرلاین است ؟

 

 

از نظر کیفیت و رضایت مسافر در مسیر پروازی کرمان به تهران هواپیما ماهان کیفیت بهتری دارد .

 

 

کدام ایرلاین در پرواز کرمان به کیش شرایط استرداد بهتری دارد ؟

 

پرواز سیستمی ماهان شرایط استرداد بهتری دارد  . پرواز های اکونومی و چارتر قوانین استرداد نامشخصی دارند و تابع قوانین چارتر کننده پرواز میباشند .

 

چگونه بلیط هواپیما کرمان به کیش ارزان بخریم؟

 

با عضویت در یکی از شبکه های اجتماعی کیش زوم تمامی بلیط های  لحظه آخری هواپیما کرمان به کیش را به شما اطلاع میدهد و در زمان مناسب میتوانید بلیط هواپیما کرمان به کیش ارزان بخرید .

 

 

اطلاعات تماس فرودگاه کرمان

 

تلفن خانه 32110113 الی 116 با پیش شماره 034 خارج از استان
روابط عمومی 32111193
دفتر مدیر کل 32110194
اطلاعات پرواز از کرمان 199
اطلاعات پرواز از شهرستان 03432110031   تماس از شهرستان با فرودگاه کرمان

 

بلیط لحظه آخری کرمان به کیش

 

مسیر پرواز کرمان به کیش معمولا بلیط لحظه آخری زیادی ندارد آسان ترین راه اطلاع از بلیط لحظه آخری کرمان به کیش عضویت در سامانه پیامکی بلیط لحظه آخری کیش زوم میباشد کیش زوم بلیط های لحظه آخری را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام واتساپ تلگرام اطلاع رسانی میکند کافی است برای اطلاع از بلیط لحظه آخری کرمان به کیش یکی از شبکه های اجتماعی کیش زوم را دنبال کنید . برای دریافت پیام بلیط لحظه آخری کرمان به کیش کافی است کلمه کرمان به تهران را برای شماره 09382956414 پیامک کنید از آن پس تمامی بلیط های لحظه آخری کرمان به کیش به شما اطلاع داده میشود البته ممکن است که یک هفته اصلا پرواز لحظه آخری نباشد و آن هفته پیامی برای شما ارسال نشه ولی زمان های که پرواز لحظه آخری موجود است به شما اطلاع داده میشود .

 

 

قوانین بار پرواز کرمان به کیش (بلیط هواپیما کرمان به کیش )

 

کنترل بار مراحل کنترل بار و تحویل و بازپس گرفتن آن


1. در پرواز های بین المللی هر مسافر میتواند30 کیلوگرم بار حمل نماید. برای بار اضافه مسافر باید با توجه به وزن بار و فاصله تا مقصد خود مبلغی بپردازد. توشه همراه برای مسافرین آمریکا به صورت بسته ای محاسبه می گردد. در این مسیر ها بار همراه مجاز برای هر مسافر 2 بسته است به شرط آن که مسافر دارای بلیت تائید شده برای مقصد نهائی خود در یکی از کشورهای آمریکا یا کانادا حداکثر 24 ساعت یعد از ورود در نقطه میانی باشد که در ایم صورت بسته های وی برای مقصد نهائی پذیرش خواهد شد.


2. حداکثر وزن حمل بار رایگان در پروازهای داخلی برای هر مسافر 20 کیلوگرم می باشد .

3. در صورتی که بخواهید از تسهیلات مخصوص و نرخ های ارزان استفاده کنید باید اضافه بار خود را به صورت غیر همراه (بارنامه ای ) بفرستید، در غیر این صورت نرخ اضافه بار شما به صورت همراه مساوی 1% نرخ ار دوخ راب هفاضا هک دیشاب هتشاد هجوت ًافطل .دوب دهاوخ راب مرگولیک کی ره یازا رد ریسم نامه کی هجرد تیلبدرمبدأ اعلام نمایید چون در صورت مفقود شدن احتمالی بار و جامه دان، پرداخت خسارت فقط براساس وزن قید شده در بلیت محاسبه خواهد شد. پس از توزین بار و جامه دان ها دقت نمایید که برچسب های شماره دار بر روی آنها الصاق و رسید آن تحویل شما گردد. چنانچه بار اضافی شما بیش از حد معمول باشد برای استفاده از تخفیف یگب سامت ییامیپاوه یاه تکرش راب تمسق اب ترفاسم عورش زا لبق ًافطل هارمه ریغرید .

4. ساک دستی و دیگر بسته هایی را که با خود به داخل هواپیما می برید باید به اندازه کیف دستی بوده و از حد مجاز تجاوز ننماید . 5

. در زمان ارایه بلیت و بار به باجه پذیرش باید ساک یا کیف دستی مورد نظر را برای حمل به کابین به مسئول باجه جهت مشاهده تحویل دهید تا در صورت تأیید ، بر چسب مخصوص برروی بسته الصاق شود. 6

. اشیائی از نظیر چاقو، تیغ، قیچی، الکل و ... غیر قابل حمل در کیف دستی کابین است. چنانچه هر یک از وسائل فوق را همراه دارید، آن ها را در چمدان تحویلی به باجه پذیرش قرار دهید.

7 حداکثر وزن مجاز کیف دستی برای حمل به کابین هواپیما، 4 کیلوگرم و حداکثر مجموع ابعاد آن 115 سانتی متر است.

8. فهرست اشیاء مجاز همراه مسافر که در صورت لزوم می توان آنها را به داخل کابین حمل کرد در بلیت درج شده . دینک هجوت اهنآ هب ًافطل .تسا
آنچه باید درباره اشیاء شکستنی بدانید :توجه داشته باشید حمل مایعات، اشیاء شکستنی، ترشیجات، مرباجات و هرگونه
یصخش لیاسو ًافرص و تسین زاجم هارمه راب تروص هب دوش امیپاوه ای رگید یاه هتسب هب یناسر بیسآ بجوم هک یداوم
مسافر به عنوان بار همراه قابل قبول است. وسایل فوق را جداگانه و در جعبه های محکم بسته بندی کنید تا از طریق قسمت
بار و براساس مقررات با بسته بندی استاندارد ارسال شود. دقت کنید که بسته های تحویلی سالم باشند. در صورتیکه بسته
شما در هنگام تحویل دارای پارگی یا شکستگی باشد، توسط مسئولین شرکت هواپیمایی برچسب خاصی برآن الصاق می
شود که در زمان تحویل، مجاز به ادعای خسارت نباشید. توجه داشته باشید که اشیاء شکستنی یا ظروف حاوی مایعات را
درون جامه دان های خود قرار ندهید. اوراق بهادر، اشیاء قیمتی، زیورآلات و ... را در جامه دان های خود قرار ندهید .


در مقصد به یاد داشته باشید :هنگام دریافت وسایل و اثایه خود، جامه دان ها و وسایل دیگران را به اشتباه برندارید. گاهی
تشابه ظاهری جامه دان ها باعث اشتباه و سرگردانی می شود. به منظور جلوگیری از بروز اشتباه، شماره رسید جامه دان
ها را که بر روی بلیت شما الصاق شده با شماره برچسب های الصاقی روی چمدان مطابقت دهید. چنانچه با نقصان وزن،
خسارت دیدگی یا مفقود شدن جامه دان های خود مواجه شدید، قبل از خروج از سالن، مسئولین در واحد امور جامه دان
شرکت هواپیمایی مربوطه یا کارکنان شرکت طرف قرارداد را در جریان امر قرار دهید تا اقدامات لازم برای پیگیری بعدی
انجام شود. در صورت عدم مشاهده بسته خود در سالن ورودی فرودگاه مقصد، قبل از خروج از سالن مراتب را به واحد
امور جامه دان شرکت هواپیمایی مربوطه اطلاع دهید تا اقدامات لازم برای جست و جو و پیگیری جامه دان یا بسته شما به
عمل آید. در صورت مفقود شدن اموال فوق هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد .

 

توصیه های حین پرواز فرودگاه کرمان

1-چنانچه به صورت خانوادگی یا گروهی مسافرت میکنید و مایلید در کنار دیگر همسفران خود باشید پیش از
وقت تعیین شده در فرودگاه حضور داشته باشید تا کارکنان بتوانند امکانات بیشتری در اختیارشما قرار دهند.

1. حتی المقدور در طول پرواز کمربندهای ایمنی خود را بسته نگهدارید .

2. هنگام فرود تا توقف کامل هواپیما و باز شدن درها، صندلی خود را ترک نکنید، چون ممکن است در اثر ترمز ناگهانی تعادل خود را از دست بدهید. در موقع ترک هواپیما توجه داشته باشید چیزی ازوسایل شخصی خود را جا نگذارید. در صورت جا گذاشتن بلافاصله مسووانن شرکت هواپیمایی مربوطه در قسمت اشیا گمشده و پیدا شده مستقر در فرودگاه را در جریان امر قرار دهید.

3. در بعضی از پروازهای بینالمللی قبل از فرود در مقصد کارتهایی در اختیار شما قرار میگیرد که بهمنظور ایجاد سهولت در انجام تشریفات گمرکی و گذرنامه باید اطلاعات درخواست شده را درکارت قید نمایید .

4. کارت مایه کوبی بینالمللی و گذرنامه خود را همواره همراه داشته باشید . توصیه میگردد چند قطعه عکس پرسنلی اضافی و فتوکپی پاسپورت و اوراق دیگر را در محل دیگری حمل نمایید تا در صورت مفقود شدن پاسپورت با ارایه آنها به نزدیکترین کنسولگری یا سفارتخانه جمهوری اسلامی ایران کارت عبور موقت دریافت نمایید. همچنین شماره، تاریخ صدور بلیتهای مسافری خود را نیز جدا یادداشت کنید تا در صورت مفقود شدن بتوانید بلافاصله موضوع را پیگیری نمایید.

5. چنانچه در ایستگاههای بینراه از هواپیما پیاده میشوید جهت ادامه مسافرت در زمان تعیین شده به هواپیما مراجعت کنید. در پروازهای بینالمللی چنانچه قصد دارید بیش از سه روز در مقصد بمانید، جای بازگشت خود را که از مبدا نگهداری نمودهاید، از طریق دفتر شرکت هواپیمایی مربوطه درمحل مجدداً تائید فرمایید. عدم تایید مجدد باعث ابطال جای ذخیره شده خواهد شد

 

بلیط چارتر کرمان به کیش (بلیط چارتر )

 

عموما اکثر پروازهای کرمان به کیش سیستمی میباشند که در زمان کاهش تقاضا کاهش نرخ زیادی ندارد . معمولا پرواز های اکونومی چارتر میباشند که تقریبا قوانین یکسانی دارند

معمولا قوانین استرداد تا ساعت  12 ظهر 3 روز قبل از پرواز با 30 درصد جریمه و از ساعت 12 یک روز قبل از پرواز غیر قابل استرداد میباشند البته این قوانین عمومی است

شاید یک پرواز در روز پرواز قابل استرداد باشد و شاید یک پرواز از لحظه صدور غیر قابل استرداد باشد .

 

 

خرید بلیط هواپیما کرمان به کیش

 

ابتدای همین صفحه لیست پروازهای کرمان به کیش امروز نمایش داده شده . اگر امروز بلیط هواپیما کرمان به کیش تکمیل شده باشد پرواز نمایش داده نمیشه از قسمت تقویم پرواز در ابتدای سمت چپ کلیک کنید کیش زوم پایین ترین نرخ 15 روز آینده مشابه تصویر زیر به شما نمایش میدهد .

 

با کلیک بر روی تاریخ مورد نظر، لیست کلیه پروازهای آن روز به ترتیب کمترین قیمت برای شما نمایش داده خواهد شد.

با توجه به زمان پرواز ، ظرفیت ، نوع بلیط (چارتری یا سیستمی) و شرکت هواپیمایی هر پرواز، بر روی دکمه “انتخاب” پرواز مورد نظر کلیک نمایید.

 

بلیط هواپیما کرمان به کیش

 

آموزش خرید آنلاین بلیط هواپیما کرمان به کیش

 

برای آموزش خرید آنلاین بلیط هواپیما کرمان به کیش بر روی لینک زیر کلیک کنید

 

http://kishzoom.com/Blog-3380-آموزش خرید آنلاین بلیط کیش به شیراز .html

 

سایر پرواز های کیش

 

بلیط هواپیما کیش به شیراز 

بلیط هواپیما کیش به مشهد 

بلیط هواپیما کیش به اصفهان 

بلیط هواپیما کیش به تهران 

بلیط هواپیما کیش به بندرعباس

بلیط هواپیما کیش به ساری

 

بلیط هواپیما کیش به تبریز

منبع

کیش زوم

فرودگاه کرمان


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.