بلیط هواپیما مشهد به استانبول

بلیط هواپیما مشهد به استانبول

 

 

بلیط هواپیما مشهد به استانبول : مشهد به استانبول 7 روز هفته پرواز دارد خرید بلیط هواپیما مشهد به استانبول یکی دیگر از خدمات کیش زوم است که می‌توانید با خیالی آسوده و به راحتی از همین صفحه خرید کنید. ایرلاین های متعددی خط پرواز مشهد به استانبول را پوشش می‌دهند که شما می‌توانید با توجه به زمان و قیمت مورد نظر خود بلیط خود را رزرو کنید. همچنین می‌توانید خاطر جمع باشید که ارزانترین نرخ بلیط هواپیما مشهد به استانبول را از مجموعه متنوع پرواز چارتر مشهد به استانبول خریداری کنید.

 

 

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما مشهد استانبول

 

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد استانبول را دارید کیش زوم این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما مشهد استانبول به بهترین قیمت پرواز مشهد استانبول دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم مشهد استانبول و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) مشهد استانبول در کیش زوم موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما مشهد استانبول هدر ندهید. بلیط هواپیمای مشهد استانبول را از کیش زوم بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری مشهد استانبول و بلیط چارتر هواپیما از مشهد به استانبول را در کیش زوم بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی کیش زوم می‌توانید ارزانترین بلیط مشهد استانبول را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از کیش زوم خریداری کنید.

 

 

بلیط چارتر مشهد استانبول

 

 

در میان پروازهای چارتر استانبول، بلیط چارتری مشهد استانبول یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر مشهد استانبول در مسیر رفت و یا خرید بلیط استانبول به مشهد در مسیر برگشت کافی است پروازهای مشهد استانبول را به صورت رفت و برگشت در کیش زوم جستجو نمایید. چنانچه بلیط مشهد استانبول چارتر و یا بلیط استانبول به مشهد چارتر باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر استانبول، می‌توانید به بلیط چارتر مشهد به استانبول و پرواز چارتر استانبول به مشهد دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر مشهد استانبول نمایید.

 

بلیط لحظه آخری مشهد استانبول

 

 

در صفحه نتایج جستجو کیش زوم اگر بلیط لحظه آخری مشهد استانبول موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای مشهد استانبول به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری مشهد استانبول با قیمت بلیط سیستمی مشهد استانبول خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری مشهد استانبول دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ کیش زوم استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری مشهد استانبول خرید خود را به راحتی انجام دهید. کیش زوم خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری مشهد استانبول را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

 

  فاصله هوایی مشهد تا استانبول

 

مسافت پروازی مشهد و استانبول 2719 کیلومتر (1690 مایل) است.

 

 

  مدت زمان پرواز مشهد استانبول

 

طول پرواز مشهد استانبول به طور متوسط 4 ساعت و 40 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز از مشهد به استانبول با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند

 

 

 

  اختلاف ساعت مشهد استانبول چقدر است؟

 

ساعت رسمی مشهد حدود نیم ساعت از استانبول جلوتر است. برای مثال اگر ساعت در مشهد 12:00 باشد ساعت به وقت استانبول 11:30 خواهد بود.

 

فرودگاه استانبول

 

فرودگاه بین المللی استانبول با کد یاتا IST در منطقه آرناوت کوی قرار گرفته است و نقش بسیار مهمی در جا به جایی مسافران داخلی و خارجی به این منطقه دارد. بعد از راه اندازی این فرودگاه، فرودگاه آتاتورک به طور کامل به آن منتقل شد و باعث شد تا این فرودگاه بزرگترین فرودگاه استانبول باشد. در ترمینال و سایر بخش های این فرودگاهامکانات بسیار خوبی ارائه شده است و هتل داخل فرودگاه 450 اتاق دارد و برای سفرهای ترانزیت گزینه بسیار خوبی به شمار می رود. در حال حاضر تنها از تاکسی و اتوبوس می توان برای دسترسی به این فرودگاه استفاده نمود و مترو آن راه اندازی نشده است.

 

فرودگاه مشهد

 

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد دومین فرودگاه بزرگ و پرتردد در ایران است که روزانه تعداد بالایی از پروازهای داخلی و خارجی را پذیرا است.این فرودگاه که در منطقه خیابان 15 خرداد مشهد واقع شده است دارای خدمات فروان برای رفاه حال مسافران است و در 18 مقصد داخلی و 19 مقصد خارجی پرواز دارد.از جمله از مهم ترین ویژگی های این فرودگاه می توان به امکان اجاره خودرو،انبار برای نگهداری مسافر،خدمات CIP (خدمات ویژه برای مسافران خاص) دفاتر رزرو  انواع هتل، فروشگاه برای خرید سوغات و .. اشاره کرد.در حال حاضر 27 ایرلاین ایرانی و خارجی در این فرودگاه فعالیت دارند.

 

مدت زمان پرواز مشهد به استانبول

 

فاصله شهر مشهد تا کشور ترکیه تقریبا زیاد است به همین دلیل شما باید مدت بیشتری را در پرواز باشید.طول این پرواز بطور میانگین 4 ساعت و 40 دقیقه است. البته شرایط مختلف آب و هوایی و یا مسیرهای پرواز در تغییر این مدت زمان تاثیرگذار خواهند بود. سریع ترین زمان در پروازهای مستقیم از مشهد به استانبول حدود 3 ساعت و 50 دقیقه است، اما بطورکل با احتساب تمام شرایط تاخیر سفر شما بیشتر از 5 ساعت به طول نخواهد انجامید.

 

مسیرهوایی مشهد استانبول

 

پرواز مشهد به استانبول دارای مسیر هوایی مستقیم و غیر مستقیم است که در جدول های زیر به آن اشاره کرده ایم: 

 

پرواز مشهد استانبول - مسیر مستقیم

فرودگاه مبدا

فرودگاه هاشمی نژاد مشهد

فردوگاه مقصد1

فرودگاه بین المللی استانبول

کل مدت زمان پرواز

4 ساعت و سی دقیقه

ایرلاین ارائه دهنده پرواز

ترکیش ایرلاینز

پرواز غیرمستقیم مشهد استانبول - مسیر 1

فرودگاه مبدا

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

فردوگاه مقصد1

فرودگاه بین المللی دوحه

فرودگاه مقصد2

فرودگاه بین المللی استانبول

کل مدت زمان پرواز

7 ساعت

کل مدت زمان توقف

2 ساعت و 30 دقیقه

ایرلاین ارائه دهنده پرواز

قطر ایرویز

پرواز غیرمستقیم مشهد استانبول - مسیر 2

فرودگاه مبدا

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

فردوگاه مقصد1

فرودگاه بین المللی دبی

فرودگاه مقصد2

فرودگاه بین المللی استانبول

کل مدت زمان پرواز

7 ساعت و 40 دقیقه

کل مدت زمان توقف

5 ساعت و 30 دقیقه

ایرلاین ارائه دهنده پرواز

فلای دبی، هواپیمایی امارات

 

 

سوالات متداول پرواز مشهد به استانبول

 

قیمت بلیط هواپیمای مشهد استانبول چقدر است؟

 

قیمت بلیط هواپیمای مشهد استانبول در هر روز به عوامل مختلفی بستگی دارد و در هر زمان متفاوت است. برای مشاهده قیمت روز بلیط مشهد استانبول رفت و برگشت و یک طرفه در کیش زوم جستجو کنید.
 

میزان بار مجاز در پرواز مشهد به استانبول چقدر است؟

 

میزان بار مجاز، به ایرلاین یا شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد؛ اما میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولا 25 تا 35 کیلوگرم است. حتما قبل از خرید بلیط، بخش اطلاعات پرواز بلیط خود را در کیش زوم خوانید.
 
 
 

جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای مشهد استانبول چقدر است؟

 

درباره میزان جریمه کنسلی بلیط مشهد به استانبول نمی‌توان یک عدد ثابت مطرح کرد؛ بنابراین بهتر است هنگام انتخاب بلیط در کیش زوم روی قوانین استرداد کلیک و محتوای آن را مطالعه کنید.
 

برای خرید بلیط هواپیما مشهد استانبول ارزان چه باید کرد؟

اگر می‌خواهید خرید بلیط هواپیما مشهد به استانبول را با قیمت ارزان انجام دهید، سفرتان را به ایام کم‌سفر نزدیک روزهای وسط هفته، روزهای غیرتعطیل و نیمه دوم سال موکول کنید. ضمنا از تقویم قیمتی کیش زوم برای پیدا کردن ارزانترین قیمت استفاده کنید.

چه طور می‌توانم بلیط چارتر مشهد استانبول را بخرم؟

با انتخاب مشهد و استانبول سفر و جستجو در کیش زوم ، لیست بلیط‌های موجود را خواهید دید. حالا در پنجره «نوع بلیط» در کنار صفحه گزینه چارتر را انتخاب کنید تا در صورت موجود بودن، تنها پروازهای چارتر را ببینید.
 
 

فرودگاه مبدا

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

فردوگاه مقصد1

فرودگاه بین المللی دوحه

فرودگاه مقصد 2

فرودگاه صبیحا گوکچن استانبول

کل مدت زمان پرواز

7 ساعت و 20 دقیقه

کل مدت زمان توقف

1 ساعت و پنجاه و پنج دقیقه

ایرلاین ارائه دهنده پرواز

قطر ایرویز


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.